Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Finaleresultater Dovrefjellcupen i feltskyting 2014

Vinner av finalen i grovfelt og årets Dovrefjellmester: Terje Røstad, Soknedal

 

Finfelt: Kl. rekr.: 1. Lars Halland jr., Rennebu 9/1 - gylt med., 2. Karen Snekvik, Surnadal 9/0, 3. Ronje Sandnes, Glåmos 7/3, 4. Jørn Strypet, Alvdal 5/0, 5. Kjell Arne Fjærli, Bøverdalen 3/2., kl. e.rekr.: 1. Jorun Snekvik, Surnadal 12/9 - gylt med., 2. Gunhild Helstad, Ø.Rendal 12/8, 3. Henrik Volden, Opdal&Midtbygden 12/7, 4. Kristian Westum, Tynset 12/6, 5. Margrethe Dalsegg, Øvre Surnadal 12/2, kl. jr.: 1. Thomas Åsheim, Byneset 12/10, - gylt med., 2. Morten Reinertsen, Alvdal 12/7, 2. Vegard Grendal. Nidaros 12/7, 4. Sondre Hagesveen Hagen, Alvdal 12/6, 5. Trude Gulløien Livoll, Vingelen 9/2, kl. V65: 1. Arne Brendryen, Folldal 12/11 - gylt med., 2. Steinar Dahle, Holmemstranda 12/8, 3. Peder Amundsgård, Nesjestranda&Skåla 11/6, kl. V73: 1. Jon Oren, Surnadal 12/9 - gylt med., 2. Halvor Berger, Bjørnen 12/7, 3. Ludvik Gravem, Sunndal 11/9, 4. Helge Tøndevoldshagen, Lesja 11/8, 5. Oddvar Smedbakken, Bjørnen 10/4.

Grovfelt: Kl. 1: 1. Helge Storli, Budal 10/2 - gylt med., 2. Jon Einar Dalsegg, Øvre Surnadal 6/1, kl. 2: 1. Kjell Viggo Kågen, Raumadalen 6/0 - gylt med. - e.o., 2. Ulf Hendseth, Valsøyfjord 6/0, 3. Nils Inge Bakken, Budal 5/0, 4. Roald Trøeng, Vingelen 4/0, kl. 3: 1. Odd Gjeldnes, Skogn 8/3 - gylt med., 2. Alf Strand, Øvre Surnadal 5/0, 3. Hans Jacob Løkkesmo, Budal 4/0, 4. Odd Bjerksetmyr, Soknedal 3/0, kl. 4: 1. Terje Røstad, Soknedal 10/4 - gyt med - Dovrefjellmester, 2. John Smedbakken, Bjørnen 9/1, 3. Hans Runar Kojedal, Røros 6/2, kl. 5: 1. Egil Magne Hammervold, Eidsvåg&Eidsøra 9/3, 2. Peder Bakken, Budal 9/1, 3. Roger Nilsen, Tynset 6/1, kl. V55: 1. Hans Iver Kojedal, Røros 10/1 - gylt med., 2. Oddvar Dahlen, Fåset 7/2, 3. Egil Wikan, Nora 6/3, 4. Bjørn Trøite, Rennebu 5/2.